Rijeka na domaćem terenu slavila nad Slaven Belupom; Istru svladao drugoligaš Orijent - Večernji.hr

Por um escritor misterioso
Last updated 28 maio 2024
Rijeka na domaćem terenu slavila nad Slaven Belupom; Istru svladao  drugoligaš Orijent - Večernji.hr
Na domaćem terenu, na stadionu Aldo Drosina, Istra 1961 je dočekala drugoligaša Orijent, a momčad iz Rijeke je slavila s 3-1. Rijek je na domaćem terenu došla do rezultata 2-1, a svi pogotci zabijeni su u prvom poluvremenu
Rijeka na domaćem terenu slavila nad Slavnen Belupom; Istru svladao drugoligaš Orijent
FOTO Rijeka nije nadigrala Farmaceute, ali joj je bila dovoljna jedna crna minuta domaće obrane
Bez pobjednika u Puli! Istra šokirala Rijeku. Riječani bi mogli pasti bez prvog mjesta - Večernji.hr
Sportske novosti - Istra bez poraza protiv kluba iz Serie A, Rijeka remizirala s talijanskim trećeligašem
Istra 1961 razbila Rudeš u derbiju začelja, sve je bilo riješeno već nakon prvog dijela - Novi list